Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

GRANDE S KVALITNÍM POVRCHEM


GRANDE S KVALITNÍM POVRCHEM

Zapékané dobroty, grilované masíčko, opečená zelenina nebo šťavnatý hamburger, to vše si můžete snadno udělat i doma. Bude to hračka.

Víkendové vaření a pečení si žádá kvalitní nádobí, které má nepřilnavý povrch. Díky novinkám z kolekce GRANDE můžete hodit na novou, speciální pánev směs mleté maso na hambáče, ale i pořádný kus drůbeže do pekáče. Nádobí GRANDE vyniká mnoha vlastnostmi, které usnadní přípravu velkého nedělního oběda i jednoduché večeře, snadno si oblíbená jídla připravíte na sporáku nebo v troubě.

pekáč s víkem na lití vínaPerfektní volbou je aromapekáč, který umožní jemné dávkování tekutých dochucovadel, olejů, vína a marinád v průběhu pečení. Samozřejmostí dnešní doby je to, že všechny kousky jsou kompatibilní s indukčními vařiči. K dochucování můžete použít bílé kořenky na pepř a sůl nebo dávkovací plastové láhve, které lze plnit marinádou, tatarkou, kečupem, balzamikovým octem a dalšími dochucovadly, což se hodí při přípravě hamburgerů s křupavou houstičkou i při grilování.

Grilovací deska s typickou žebrovanou strukturou má stejně jako ostatní nádobí GRANDE kvalitní nepřilnavý povrch PFLUON GRANIT, na kterém připravíte výborné steaky i zeleninu s minimální potřebou tuku. Je navíc vhodná na sporák i na venkovní gril.
OxyShop icon Používáme oXyShop