Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

DOBROTY POD DEKOU


DOBROTY POD DEKOU

Sychravý podzim si žádá lahodný horký čaj a voňavou bábovku, právě vytaženou z trouby.

Tak se nenechte přemlouvat a upečte si sladkou dobrotu, třeba bábovku plnou jablíček podle našeho receptu. Mezi novinkami totiž najdete krásnou kovovou formu v měděném odstínu, která doplňuje oblíbené kousky z kolekce Marissa.

Forma je opatřena nepřilnavým povrchem, takže ji stačí lehce stříknout olejem ve spreji. Ušetříte si pracné vysypávání moukou nebo strouhankou. Po čerstvé bábovce ve tvaru srdce se jen zapráší.

To platí i pro novou silikonovou formu ve tvaru vánočky. Možná pátráte v paměti, z kolika pramenů se klasická vánočka plete. Tahle forma problém vyřeší. Stačí do ní kynuté, piškotové nebo třené těsto vložit a dát péct.

Na zahřátí si připravte čaj do skleněného hrnečku, který je opatřen tzv. infuzérem. Jedná se o skleněné čajítko s drobnými podélnými otvory, takže vložené bylinky, sušené ovoce nebo sypaný čaj zůstanou uvnitř a skrz otvory dojde k jejich vylouhování.

Voňavá nedělní snídaně u prostřeného stolu, doplněného jednoduchým moderním prostíráním a drobnou dekorací z mangového dřeva, nebo pohoda pod dekou s horkým čajem a knihou, posezení s partnerem u oblíbeného seriálu budou dokonalé.

OxyShop icon Používáme oXyShop